+48 668 210 000 [email protected]

Zarządzanie stroną internetową

Prowadzimy wszystkie działania gwarantujące obecność firmy w internecie. Dbamy o techniczne aktualizacje, graficzną spójność elementów oraz aktualizację treści i rozbudowę strony. Prowadzimy dla naszych partnerów działania w mediach społecznościowych oraz gwarantujemy wysokie pozycje w wyszukiwarkach poprzez odpowiednie pozycjonowanie strony i treści na niej zamieszczane.

Modele współpracy mamy dostosowane do warunków rynkowych oraz oczekiwań naszych klientów, a za wiele usług rozliczamy się bazując na osiągniętych efektach oraz otoczeniu rynkowym.

Przeprowadzamy działania pozwalające na pełne zarządzanie stroną i utrzymaniem jej poprawnych działań oraz jej integracji z procesami w firmie. Gwarantujemy jej aktualizacje, poprawne działanie oraz zgodność z aktualnymi wymaganiami bezpieczeństwa i technicznymi, które pozwalają na odnajdywanie strony w wyszukiwarkach oraz zachowaniem poprawnej funkcjonalności i wyglądu.

Poziom współpracy każdorazowo określamy indywidualnie, natomiast efekt działań i wypadkowa naszych aktywności jest gwarancją popranej i efektywnej obecności firmy w mediach społecznościowych i internecie.