+48 668 210 000 [email protected]

Naprawa strony internetowej

Niepoprawnie działająca strona internetowa jest poważnym problemem wizerunkowym jak i ma bezpośredni wpływ na funkcjonowanie organizacji i przynosi wymierne straty. Brak poprawnego funkcjonowania strony jest częstą przyczyną rezygnacji Państwa klientów z usług firmy wynikające np. z braku możliwości kontaktu z firmą, zapoznania się z ofertą lub prezentacja jej w nieprofesjonalny sposób.

Nasz zespół posiada odpowiednie doświadczenie, wiedzę i narzędzia, aby naprawić większość występujących błędów na stronach internetowych oraz w silnikach CMS. Staramy się, aby reagować na zgłoszenia na bieżąco, a wszystkie naprawy przeprowadzamy zdalnie, począwszy od diagnostyki i określenia zakresu napraw, przez wykonanie kopii zapasowej po wdrożenie niezbędnych łatek i poprawek.

Naprawa działania strony internetowej przeprowadzana jest w obrębie braku działania poszczególnych funkcjonalności :

  • błędnie wyświetlanych elementów,
  • anglojęzyczne wstawki z komunikatami błędów,
  • wtyczki na stronie np. kalendarza czy chatu,
  • długotrwale wczytywanie strony czy jej poszczególnych elementów,
  • problemy spójności w wersji komputerowej (desktop) i mobilnej,
  • całkowity brak możliwości wejścia na stronę internetową
    jak i wielu innych elementów czy właściwości, których funkcjonowanie jest niepoprawne.

Nasz zespół świadczy usługę kompleksowej naprawy strony internetowej, a w zależności od problemów naprawa może być wykonana w jednym lub kilku etapach. Po wykonaniu naprawy Klient dostaje informację, co było przyczyną błędu oraz jakie kroki należy podejmować w przyszłości, aby zminimalizować prawdopodobieństwo ponownego wystąpienia braków w funkcjonalności strony.

Zakres naszych usług to oprócz doraźnych napraw, zajmujemy się administrowaniem stroną internetową w imieniu Klienta w uzgodnionym zakresie i zgodnie z preferencjami oraz priorytetami – od samych działań administracyjnych (kopie zapasowe, aktualizacje CMS etc.) po pełną administrację włącznie z wymianą i aktualizacją treści na stronie (np. dodanie kalendarza wizyt, wymianę personelu na stronie etc.) jak i bezpieczeństwem.

*Usługa Naprawa strony internetowej jest dostępna dla podmiotów ze Śląska (Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów oraz inne miasta ościenne) z możliwością wykonania prac w siedzibie Klienta oraz zdalnie w całej Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok oraz pozostałe).