+48 668 210 000 [email protected]

Moja strona internetowa nie działa. Naprawa www.

Pod pojęciem: strona internetowa nie działa, jak wiemy z naszego doświadczenia, może kryć się wiele różnego rodzaju powodów. Złożoność ich poprawna diagnoza wymaga dokładnej analizy i współpracy z jej właścicielem. Najczęstszym powodem niepoprawnego działania strony internetowej, obok włamań, jest jej niekompatybilność ze zmieniającym się jej otoczeniem – nowymi wersjami przeglądarek, nowym oprogramowaniem serwera czy nowymi urządzeniami użytkowników lub problemy z domenami etc.

Niezależnie od rodzaju i przyczyny problemu, błędnie działająca strona internetowa jest najczęściej wynikiem zaniedbania w zakresie aktualizacji tzw. backendu witryny.
Problem najczęściej występuje, kiedy witryna nie posiada administratora, którego podstawowym obowiązkiem jest zapewnianie najnowszych, kompatybilnych wersji oprogramowania.

 

Niepoprawne działanie strony internetowej może objawiać się na wiele sposobów m.in:

  • brak możliwości odnalezienia strony,
  • błędnie wyświetlanych elementów,
  • anglojęzyczne wstawki z komunikatami błędów,
  • niedziałające wtyczki kalendarza czy chatu,
  • długotrwale wczytywanie strony czy jej poszczególnych elementów,
  • problemy spójności w wersji komputerowej (desktop) i mobilnej,
  • całkowity brak możliwości wejścia na stronę internetową
    jak i wiele innych elementów czy właściwości nie funkcjonuje poprawnie.

Nasz zespół świadczy usługę kompleksowego usunięcia problemów, a po wykonaniu naprawy Klient dostaje informację, co było przyczyną błędu oraz informacje, jakie działania należy podejmować w przyszłości, aby zminimalizować prawdopodobieństwo jego ponownego wystąpienia.

Oprócz doraźnych napraw, świadczymy również usługę administrowania stroną internetową w imieniu Klienta w wybranym przez niego zakresie – od samych działań administracyjnych (kopie zapasowe, aktualizacje CMS etc.) po pełną administrację włącznie z wymianą i aktualizacją treści na stronie (np. dodanie kalendarza wizyt, wymianę personelu na stronie etc.).