+48 668 210 000 [email protected]

Pozycjonowanie stron internetowych

Każda strona internetowa, aby spełniała swoje funkcje powinna być łatwo odnajdywana w wyszukiwarkach według określonych fraz, strategicznych dla danej firmy. Efektywne pozycjonowanie jest niezbędne, aby dana strona (witryna) była widoczna na czołowych stronach w Internecie.

Prowadzimy dla naszych klientów pozycjonowanie organiczne, które zapewnia bardzo dobre pozycje w wyszukiwarkach, co pozwala odnaleźć stronę przez zainteresowanych kontaktem odwiedzających stronę. Konieczne jest określenie właściwych fraz, według których strona ma być wyszukiwana i prezentowana przez wyszukiwarki. Dla odpowiedniego efektu tworzymy zaplecze dla konkretnej kategorii pozycjonowania, zmieniamy wiele na stronie (w widoczny i niewidoczny dla odwiedzających sposób), dbamy o określone atrybuty preferowane przez zmieniające się algorytmy wyszukiwarek.
Pozycjonowanie organiczne odbywa się ciągle przez cały czas trwania współpracy, a rozliczamy się tylko za uzyskiwane efekty z naszymi klientami. Musimy zaznaczyć, że praca nad pozycjonowaniem każdej strony musi być indywidualna i zgodna z wymogami, ponieważ nieodpowiedzialne i nieumiejętne pozycjonowanie może narazić stronę na groźne konsekwencje z niemożliwością odnalezienia strony w wyszukiwarce włącznie.

Prace, które wykonujemy w celu efektywnego pozycjonowania organicznego trwają ciągle i wymagają również kosztowej i technicznej optymalizacji, a także odpowiedniej strategii obecności strony w internecie i odpowiedniego wsparcia przez media społecznościowe tj. Facebook czy odpowiednie kampanie promocyjne i spójne oraz efektywne wsparcie np. AdWords.
Wszystkie dodatkowe działania związane z promocja strony w internecie prowadzimy w oparciu o nasze doświadczenie i zdobywana na bieżąco wiedzę.

*Usługa Pozycjonowanie stron internetowych jest dostępna dla podmiotów ze Śląska (Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów oraz inne miasta ościenne) z możliwością wykonania prac w siedzibie Klienta oraz zdalnie w całej Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok oraz pozostałe).