+48 668 210 000 [email protected]

Copywriting SEO – odpowiednia treść na stronie internetowej

Zamieszczona treść na stronie internetowej musi spełniać odpowiednie wymagania merytoryczne oraz techniczne. Treść na stronie to odpowiednia informacja , a nie pakiet encyklopedyczny i naukowy. Musi ona być adekwatna do oferty i działalności firmy i również atrakcyjna. Powinna koniecznie budować założony wizerunek i przedstawiać odpowiednią warstwę informacyjna, która buduje wiarygodność i zaufanie odwiedzających. Wymienione wymiary treści muszą również być odpowiednie dla wszystkich wyszukiwarek, aby strona mogła być wyszukiwana wg. działających algorytmów i efektywnie być pozycjonowana.

Działania naszych copywriterów są sprawdzone przez efekty pozycjonowania oraz gwarantują odpowiednią warstwę merytoryczną, która pozwala na zapamiętanie przez odwiedzających ustalonych wymiarów wizerunku formy lub oferowanych rozwiązań, usług czy produktów.

Wiemy w jaki sposób odwiedzający stronę czytają zamieszczone na stronie teksty, co jest dla nich istotne oraz jak kreować odpowiedni odbiór zamieszczonej treści i materiałów graficznych.
Działania copywritingu prowadzimy spójnie z pozycjonowaniem i wymaganiami wyszukiwarek, tak aby strona była odpowiednio odnajdywana w internecie oraz przynosiła wymierne efekty właścicielowi.

Z reguły działania copywritera i przesłanie materiałów przeprowadzane są po ustaleniu formy przekazu i oczekiwanego celu. Dbamy o merytorykę i odpowiedni język przekazu z uwzględnieniem charakterystyki zachowań odwiedzających stronę i sprawdzonej percepcji odbiorczej prezentowanych materiałów, treści i form graficznych.

*Usługa Copywriting SEO – odpowiednia treść na stronie internetowej jest dostępna dla podmiotów ze Śląska (Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów oraz inne miasta ościenne) z możliwością wykonania prac w siedzibie Klienta oraz zdalnie w całej Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok oraz pozostałe).