+48 668 210 000 [email protected]

Nie posiadam strony internetowej

Budujemy różnego rodzaje strony internetowe, starając się za każdym razem oddać odpowiednie wymiary marki danej firmy i oferty, zgodne z grupa docelową firmy. Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od ponad 10 lat dbając, aby wszystkie były zgodne z nowoczesnym designem oraz zmieniającymi się wymaganiami technicznymi i preferencjami wyszukiwarek.

Każda ze stron spełnia wymogi techniczne, merytoryczne i uzgodnione frazy określone do pozycjonowania. Współpracujemy z doświadczonymi grafikami oraz copywriterami co pozwala na tworzenie spójnych graficznie i merytorycznie unikalnych stron. Przygotowujemy i tworzymy strony również w oparciu o modułowe motywy, które również mają unikalny wygląd oraz spełniają wszystkie wymogi techniczne i merytoryczne, a zaprojektowany odpowiedni kontent pozwala na ich efektywne pozycjonowanie.

Prowadzimy również dla stron iternetowych pełny serwis utrzymaniowy wraz z aktualizacja treści i wszystkimi wymogami technicznymi i prawnymi, co gwarantuje bezproblemową prezentacje na każdym urządzeniu w formie preferowanej przez klienta.
Pomagamy również zdobyć odpowiednie zdjęcia i formy graficzne (m.in. logo) zapewniając odpowiedni przekaz merytoryczny i efektywność finansową.

Każda z naszych stron może być zintegrowana z procesami, które występują w firmie oraz ma zapewnione odpowiednie zabezpieczenia (certyfikaty).