+48 668 210 000 [email protected]

Prowadzenie strony internetowej

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży IT pozwoliło nam na poznanie różnych środowisk pracy oraz stosowanych przez twórców schematów tworzenia stron internetowych.

Od 2009r stale poszerzamy naszą wiedzę w zakresie administrowania, tworzenia i projektowania stronami internetowymi, aby skutecznie pomagać Klientom z każdym problemem lub po prostu przejąć częśc prac, których nie chcą wykonywać. 

    W naszej pracy kierujemy się spójności oraz logiką prowadzonych działań. Podejmując zlecenia traktujemy je kompleksowo uwzględniając wszystkie aspekty wykonywanej pracy. Niezaleznie czy jest to porsta modyfikacja contentu, czy implementacja nowych rozwiązań dbamy o spójność prowadzonych działań tak aby sprostać oczekiwaniom Klientów jak i wymogą technicznym (np. w zakresie optymalizacji czy wytycznych SEO). 

   Nasz Zespoł składa się ze specjalistów w szerokim zakresie usług teleinformatycznych. Specjalizujemy się w zarządzaniu stronami i sklepami Klientów w sektorze małych i średnich Przedsiębiorstw (SME). Jednak podejmujemy również zlecenia dużych światowych korporacji, które zlecają nam wykonastwo i administrację stroną w określonym zakresie. 

  Zdajemy sobie sprawę z istoty prowadzenia biznesu w Internecie i dlatego uważamy, iż skuteczna strona, to taka, która przyciąg Klientów. W tym celu oferujemy sprawdzone metody pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Nasze doświadczenie obejmuje zarówno projekty lokalne jak i kierowane na całą Polskę i globalne. W dobie ciagłych zmian w zakresie optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach praktycznych w zakresie działań SEO SEM. Również samemu oferujemy indywidualne audyty oraz ustalanie strategii SEO wraz z jej wdrożeniem i monitorowaniem. 

  Prowadząc działania na stroni internetowej Klienta dbamy o ich spójność z wizerunkiem firmy oraz dokładamy wszelkich starań w zakresie maksymalizacji efektywności. Nasi Klienci polecają nas ze wzgędu na solidność prowadzonych działań jak i ich terminowe wykonywanie. Dodatkowym atutem naszej firmy jest długi staż na rynku oraz elastyczność w zakresie dopasowania się do Klienta i jego oczekiwań.

  Zapraszamy do współpracy,
  Zespół adminStrony.pl

  *Usługa Prowadzenie strony internetowej jest dostępna dla podmiotów ze Śląska (Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów oraz inne miasta ościenne) z możliwością wykonania prac w siedzibie Klienta oraz zdalnie w całej Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok oraz pozostałe).